Przychodnia lekarska Kolmed

Zadbaj o swoje zdrowie już teraz

Nie czekaj, aż choroba się rozwinie. Zbadaj się od razu

Przychodnia lekarska Kolmed

Przychodnia lekarska KolmedW lipcu 2014r, działająca w dzielnicy Zazamcze Przychodnia KOLMED zmieniła właściciela. Obecnie działa jako Przychodnia Lekarska KOLMED Sp. z o.o. Jest kapitałowo związana z Centrum Diagnostyczno-Leczniczym BARSKA i prowadzi działalność w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Od sierpnia 2015 KOLMED funkcjonuje w nowej siedzibie przy ulicy Pogodnej 8. Zmiana lokalizacji bezpośrednio wpłynęła na poprawę warunków pracy dla personelu medycznego oraz radykalnie zmieniła jakość świadczonych usług i komfort korzystania z nich przez naszych pacjentów. Przychodnia została przygotowana wg. nowoczesnych standardów, posiada wszelkie udogodnienia zapewniające profesjonalną realizację celów profilaktycznych, diagnostycznych i leczniczych. W szczególności zadbaliśmy o przyjemny i funkcjonalny wygląd pomieszczeń, oddaliśmy do dyspozycji Pacjentów wygodne poczekalnie, gabinety lekarskie i zabiegowe oraz nowoczesną rejestrację. Zależy nam, aby nasza praca przyniosła Pacjentom wymierne korzyści.

Naszą misją jest świadczenie usług zdrowotnych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, w jak najszybszym terminie, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości oferowanych świadczeń.

Karta rabatowaOsoby, które decydują się zapisać do Kolmedu, otrzymują specjalną kartę rabatową. Upoważnia ona do korzystania z 10% zniżki na porady i konsultacje lekarzy specjalistów, zabiegi operacyjne oraz badania diagnostyczne w szpitalu Barska.